Beata Kozidrak śpiewa “Zabiłam go” w spocie Netflixa

Beata Kozidrak ma moc! To kobieta petarda, która ma charyzmę jak mało kto i potrafi zadziwić. Piosenkarka wystąpiła właśnie w klipie promującym siódmy, czyli finałowy sezon serialu “Orange Is The New Black”. Kogo zabiła Beata?  Dlaczego przebywa w więzieniu?

Beata Kozidrak przyznaje: “Byłam głupia”

Beata Kozidrak zdobyła się na mocne wyznanie i zaśpiewała: ” Ta noc zmieniła mnie. Byłam głupia, teraz to wiem. On był taki jak ty. Słodki uśmiech, a w oczach błysk. To dla niego chciałam żyć. Wszystkie grzechy z siebie zmyć. Zabiłam go!”.

Klip obejrzycie pod linkiem Kozidrak promuje Orange Is The New Black

Beata Kozidrak w serialu Netflixa
Beata Kozidrak w serialu Netflixa
Beata Kozidrak śpiewa "Zabiłam go"
Beata Kozidrak śpiewa “Zabiłam go”

“Zabiłam go, całą mocą swą”

Taki refren naprawdę nie wymaga jakiegoś obszernego komentarza. To słowa, które mają siłę i działają niczym najlepsza reklama. Osobiście, bardzo się cieszę, że więźniarki z Litchwield wracają z impetem i to wracają z niebyle kim, ale z divą polskiej muzyki pop na czele.

Beata Kozidrak nawet w pomarańczowym więziennym wdzianku prezentuje się charyzmatycznie i dość seksownie. To jedna z nielicznych gwiazd, które nie tracą stylu, ani też na siłę z nim nie eksperymentują.  No i dobrze jej w różu oraz panterce 🙂 Trzeba bowiem zauważyć, że w momencie kiedy osadzona zaczyna śpiewać, jej pomarańćzowy uniform zmienia się w seksowne wdzianko z różowymi detalami. Ot, cała Beata. Gdzie się nie pojawi, tam dzieją się magiczne rzeczy.

Nic dziwnego, że to właśnie na nią zdecydował się Netflix.  Beata Kozidrak występuje w roli osadzonej w wiezieniu Litchwield. Prawdziwe bohaterki serialu zastanawiają się co ona tu właściwie robi – w odpowiedzi dostają ten wymowny refren. A trzeba przyznać, że ktoś w Netflixie w marketingu dobrze myśli – piosenka zespołu Bajm “Lola, Lola” z takim refrenem nadaje się do promocji serialu Orange Is The New Black idealnie!

Marketing Netflixa zdecydowanie się wyróżnia

Netflix po raz kolejny zaprezentował swoją strategię marketingową – “blisko ludzi” i “nie wydajemy fortuny na reklamę”.  Nawet nie trzeba było pisać nowej piosenki! To kolejny spot, w którym występuje polska gwiazda. Całkiem niedawno w postacie bohaterów trzeciego sezonu “Stranger Things” wcielała się Monika Brodka.  Klip był kręcony “z ręki” i trwał zaledwie 47 sekund. Oddźwięk miał natomiast ogromny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *