Risk made in Warsaw – klika słów o tym, jak zostałam dresiarą

Kilka słów o fenomenalnych ubraniach, które od jakiegoś czasu zaprzątają moją głowę i portfel oczywiście. A wszystko to dlatego, że moja sylwetka jest daleka od wychudzonej modelki i nade wszystko cenię sobie styl i wygodę. 

Sukces dresem pisany 

Nawet nie wiem jakim cudem trafiłam na riskmadeinwarsaw. Ale zawsze lubiłam ciuchy, za którymi kryje się jakaś historia. No i znalazłam oraz szczerze polubiłam te ich wygodne, ale i ładnie skorojone ubrania. Dwie dziewczyny, które dres wyniosły do rangi ekskluzywnych ubrań. Uparły się na tę z pozoru daleką od elegancji dzianinę i zaczęły spełniać swoje marzenia. I szyć z dresu spódnice, spodnie, eleganckie bluzki oraz kobiece sukienki. Niby nic wielkiego, bo od 2011 dres bardzo spowszedniał i szturmem wkroczył na salony. Ba! Nawet w zestawieniu ze szpilkami, ale to one wyczuły moment i były pierwsze. Antonina Samecka, Klara Kowtun i Dorota Sajewicz udowodniły, że warto podążać za marzeniami i teraz są całkiem poważną marką w sektorze mody polskiej.

Risk, czyli od czego wszystko się zaczęło?

A wszystko zaczęło się od zwykłej szarej bluzy, prezentu na urodziny oraz gry planszowej Ryzyko.  Biznes dziewczyn powstał w 2011, ale nie były to też dziewczyny znikąd. W wywiadach możemy przeczytać, że otrzymane porady i wsparcie były naprawdę “z wyższej półki”. – Gdy na przykład zastanawiałam się, jak będziemy funkcjonować w internecie, mogłam o tym porozmawiać z ówczesnym szefem marketingu YouTube’a i Google’a w Londynie. Z kolei na proces tworzenia społeczności naszej marki bardzo duży wpływ wywarł szef marketingu FC Barcelony. – przyznała się w wywiadzie dla Forbesa Antonina Samecka.  Musicie przyznać, że to jest coś.

Risk made in Warsaw
Klara Kowtun w płaszczu z kolekcji Challenge 333
Risk made in Warsaw
Artykuł o riskmadeinwarsaw

Risk to ciuchy podwyższonego ryzyka – raz kupisz, przepadłaś!

A ubrania są naprawdę wciągające, bo haczyk polega na tym, że najlepiej komponują się z ciuchami z tejże właśnie marki. Dlatego też nie dziwię się, że risk ma grono wiernych fanek, które wzajemnie wspierają się w swoich wyborach zakupowych na grupie na FB.

Podkreślony biust, sprytnie zatuszowany wystający brzuszek oraz długie nogi.  Jak to dobrze, że w końcu ktoś pomyślał o kobietach z okrągłymi biodrami! Trzeba przyznać, że fasony ubrań są przemyślane i naprawdę działają.  Jeśli mam wyglądać korzystniej i czuć się bardziej komfortowo, to tak – zostanę dresiarą najdłużej jak się da.

Dodaj komentarz https://niemasiecoobrazac.pl/puls2-program-nagie-randki-kiedy/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *